MAŁGORZATA

Małgorzata MASTERS
Małgorzata MASTERS
Małgorzata MASTERS

♠ vocal ♠

Jest wodzirejem. Prowadzi konkusy oraz zabawy. Śpiewa w zespole od początku jego istnienia. Bardzo dobrze czuje się w repertuarze biesiadnym. Swoim głosem i interpretacją znanych, popularnych piosenek potrafi wprowadzić niezapomniany nastrój na każdej imprezie na której będziemy mieli zaszczyt państwa bawić. Słuchając piosenek w jej wykonaniu przypomnicie sobie Państwo niezapomniane polskie przeboje z minionych lat.

PIOTR

PIOTR MASTERS
PIOTR MASTERS
PIOTR MASTERS

♠ vocal ♠ tamburyn ♠

Szkolił swój głos w Sandomierskim Studiu Piosenki a później jako jeden z wokalistów zespołu szantowego a'capella "V-szerze na Bis" reprezentował miasto na festiwalach w całej Polsce. Kolejne mniejsze i większe sukcesy zdobywał na festiwalach takich jak Wygraj Sukces czy Konkurs Piosenki Angielskiej a także śpiewał na imprezach lokalnych w mieście m.in. ,,Truskawkowa Niedziela”, ,,Dni Sandomierza” itp. W 2007 roku wziął udział w programie SHIBUYA emitowanym przez telewizję VIVA gdzie udało mu się zakwalifikować do ścisłej 18-ki z 1000 osób. Brał także udział w eliminacjach do programu Szansa na Sukces.

ANDRZEJ

ANDRZEJ MASTERS
ANDRZEJ MASTERS
ANDRZEJ MASTERS

♠ instrumenty klawiszowe ♠ akordeon ♠ vocal ♠

Założyciel zespołu MASTERS ( 1989r. ). Pasjonuje się realizacją dźwięku i aranżowaniem utworów muzycznych, które powstają w jego własnym studiu nagrań. Współpracuje z wieloma zespołami i wokalistami. Jest również założycielem oraz liderem grupy Revver. Jego kompozycje to m.in. "Tylko Ty i ja".

RAFAŁ

RAFAŁ2 MASTERS
RAFAŁ2 MASTERS
RAFAŁ2 MASTERS

♠ perkusja ♠ vocal ♠

Absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w Stalowej Woli. Obecnie uczeń sekcji perkusyjnej Liceum Muzycznego w Lublinie. W naszym zespole od 2012 roku. Kontynuuje rodzinną tradycję muzyczną. Perkusita grupy RevveR. Doskonale czuje się zarówno w utworach biesiadnych wykonywanych na zestawie marszowym jak też w pozostałych gatunkach muzycznych grając na profesjonalnym zestawie perkusyjnym.

JANUSZ

RAFAŁ2 MASTERS
RAFAŁ2 MASTERS
RAFAŁ2 MASTERS

♠ saksofon ♠ trąbka ♠

OPIS